3:18
Всього голосів: 0

Футбол Динамо - ЦСКА пряма трансляція 03.11.2018 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості

«Динамо»
Біло-блакитні останній матч провели в неділю проти «Ахмата» на виїзді. За 90 хвилин гості не завдали жодного удару в площину воріт, але і господарі недалеко пішли, лише одного разу щодо точно пробивши по воротах. У підсумку дуель завершилася світовим результатом - 0: 0.

Після 12 турів «Динамо» займає 11-у позицію в таблиці. Виграти вдалося три протистояння при чотирьох програшів і різницею голів 10:10. Відрив від зони перехідних баталій становить три бали, а до єврокубкової п'ятірки п'ять очок.

Всі три вікторії біло-блакитні здобули на домашній арені, обігравши «Уфу», «Оренбург» і «Зеніт». Один з п'яти домашніх поєдинків був програний - 0: 1 з «Анжі».

ЦСКА
«Армійці» в той же день зустрічалися на «ВЕБ Арені» з «Краснодаром». У першому таймі глядачі забитих м'ячів не побачили, а в другому вивів господарів вперед в рахунку Нікола Влашич. За 15 хвилин до закінчення основного часу навряд чи хтось думав, що червоно-сині залишаться без окулярів, але так і вийшло - 1: 2.

У поточному сезоні чемпіонату Росії ЦСКА зазнав трьох поразок, в кожному з випадків поступившись в рідних стінах. У шести ж гостьових дуелях вдалося здобути три вікторії, причому «Уфа», «Оренбург» і «Анжи» були повалені в останніх виїзних зустрічах.

Займає ЦСКА п'яту позицію з відставанням від лігочемпіонський трійки в два бали.

Категорія : Телепередачі |